HAKKIMIZDA

2003 yılında Nüans Cam olarak kurmuş olduğumuz firmamız bir çok kaliteli işe imza atarak ilerlemişdir. Firmamız 2017 yılında Haspen PVC Sistemleri olarak Pimapen, Sineklik, Cam, Ayna, Küpeşte, Alüminyum, Çelik Kapı, Duşakabin gibi bir çok hizmeti sağlamaya devam etmek için büyüyerek daha iyi hizmet vermek için ismini değiştirerek yenilenmiştir.

Kağıthane Belediyesi A.Ş. gibi bir çok büyük şirketlerin mevcut olarak şirketimiz bünyesinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Amacımız herzaman memnuniyet ve bu konuda bu güne kadar yapmış olduğumuz her işten bu memnuniyeti kazanmış bulunuyoruz.

Firmamız ticari ahlakı ilke edinmiş bir firmadır kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunan yüksek kapasite ile büyük taleplere cevap verebilen, etik kurallara sıkı sıkıya bağlı bir firmadır. Satıştan üretime, üretimden montaja, montajdan kalite kontrole kadar profesyonel personelimiz ve alanında uzman montaj ekiplerimiz ile; hep bu kaliteli hizmet anlayışı ile çalışarak ilerliyoruz.

PVC Kapı ve Pencere Sistemlerinin yanı sıra Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri, Panjur Sistemleri, Sineklik Sistemleri, Katlanır ve Yana Kayar Cam Sistemleri, Küpeşte, Cam Küpeşte, Çelik Kapı ve Ayna üretimleriyle de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Hız ve Güvenlik

  Hız ve Güvenlik

 • Profesyonel tasarım

  Profesyonel İşçilik

 • Profesyonel Hizmet

  Profesyonel Hizmet

 • Hızlı Teknik Servis

  Hızlı Teknik Servis

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri Memnuniyeti

Pencere Montaj Ekibi

Ücretsiz Keşif; Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Arayın...

%100 Hizmet Garantisi, Firmamız Hizmet Alanlarını Kapsayan Problemlerinizde Garantili Hizmet Taahhüt Eder.

Kaliteli İşçilik, Uzman Ekibimizin Kullandığı Tüm Ürünler Seçkin Marka Garantisi Kapsamındadır.

Müşteri Memnuniyeti, Firmamız Müşteri Memnuniyeti ilkesi Adı altında Kaliteli İşçilik Sunar.

REFERANSLARIMIZ